tel. +48 65 572 05 82 biuro@pommetal.pl

INSTALACJE CHŁODNICZE NA CO2 (R 744)

W ostatnich czasach mamy do czynienia z postępującym w każdej dziedzinie gospodarki, ekologicznym lobby, dlatego znaczenie dwutlenku węgla, jako najbardziej ekologicznego czynnika chłodniczego rośnie z dnia na dzień. R744 pod względem ekologicznym osiąga bardzo dobre wyniki – jest nietoksyczny a współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego ma ponad 1000 krotnie mniejsze niż np. R-507.
Wprowadzenie nowego czynnika wiąże się jednak z zastosowaniem nowych rozwiązań i technologii, jak również użycia nowych komponentów.
Nasi Klienci mają już możliwość porównania i wyboru. Firma T&T CHŁODNICTWO SP.C. posiada kilka sprawdzonych projektów na wykonanie instalacji pracujących na CO2. Jeśli chcesz poznać zalety i wady układów z R744 , a także dostosować instalacje do potrzeb własnego zakładu zadzwoń do nas.

NOWA SIEDZIBA

Miło Nam poinformować wszystkich naszych klientów i partnerów, ze firma T&T Chłodnictwo Sp.C przeniosła swoją siedzibę do nowego obiektu w Piaskach na ulicę Warszawską 100.
Rok 2018 to dla naszej firmy jubileusz 10- lecia istnienia , więc tym bardziej cieszy nas fakt, że udało nam się na dokonać tak pozytywnych zmian akurat w tym czasie.
Nowa lokalizacja zapewnia łatwy dojazd, dogodny dostęp dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz więcej miejsc parkingowych dla klientów. Zaletą nowej siedziby jest dobre usytuowanie- bezpośrednio przy drodze krajowej 12 oraz nieduża odległość od poprzedniej lokalizacji.
Nowa siedziba to znaczne udogodnienia również dla naszych pracowników – przestronne biura, zaplecze socjalne, nowoczesna hala magazynowa i warsztaty.
Serdecznie zapraszamy.